Blum Legrabox bočnice M 450mm karbonově černá matná | 770M4502S CS-M
Blum Legrabox bočnice délka 450 mm. Výška bočnice na korpusové liště 104 mm. Výška samotné bočnice je 90,5 mm. Barva bočnice je karbonově černá matná.
Výrobce
Blum
Kód
770M4502S.CS-M
Popis
Barevné provedení pro Blum Legrabox
Výška bočnic: M (90,5 mm)
Materiál: Ocel
Design: Hladký
Jmenovitá délka: 450 mm
Spojení bočnice s čelem: Čelní kování
Spojení bočnice se zadní stěnou: Naklapnutím (ocelová zadní stěna nebo držák zadní dřevěné stěny)
Délka horní hrany bočnice (vnitřní rozměr zásuvky): 439.8 mm
Mont.míry pro bočnice(vnitř. stěna korp. k vnější hraně dna): 17 mm
Nastavení výšky: Ano
Upevnění dna na bočnici: Zaklesnutím nebo přišroubováním
Síla dna: 16 mm