Korpusová lišta Blum LBX Legrabox BLUMOTION S pojezd 450mm plnovýsuv 70kg | 753.4501S
Korpusová lišta Blum Legrabox BLUMOTION S pojezd 450mm plnovýsuv 70kg | 753.4501S
Vodící systém LBX Legrabox BLUMOTION S s jmenovitou délkou 450mm. Provedení je pozinkovaná ocel. Korpusova lišta je vybavena funkci BLUMOTION, tzn. tlumení dovíraní zásuvky. Dynamická nosnost korpusové lišty je 70kg.
Výrobce
Blum
Kód
753.4501S
Popis
- Typ vodícího systému: Korpusová lišta LEGRABOX
- Technologie pohybu: s BLUMOTION / pro TIP-ON BLUMOTION
- Dynamická nosnost: 70 mm
- jmenovitá délka: 450 mm
- Přídavné funkce navíc: BLUMOTION
- Přídavné funkce navíc: pro TIP-ON BLUMOTION
- Materiál: Ocel
- Barva/povrch: Pozink
- Typ výsuvu: Plný výsuv
- Systém vedení: Synchronizovaný systém vodicích vozíků
- Šířka výsuvné lišty: 32.06 mm
- Výška korpusové lišty: 47.5 mm
- Šířka korpusové lišty: 31 mm
- Rastr unašečů: 255.5 mm
- Vzdálenost (odstup) BLUMOTION a BLUMATIC: 279 mm
- Upevnění korpusové lišty: S vruty
- Druh montáže: Montáž na bok
- Spojení vodícího systému se zásuvkou: verze se spojkou
- Min. světlá hloubka korpusu: 453 mm