Blum Legrabox bočnice K 450mm inox nerez | 770K4502I INGL
Blum Legrabox bočnice délka 450 mm. Výška bočnice na korpusové liště 144 mm. Výška samotné bočnice je 128,5 mm. Barva bočnice je inox podélně broušená lakovaná.
Kód
770K4502I.INGL
Popis
Barevné provedení pro Blum Legrabox
Výška bočnic: K (128,5 mm)
Materiál: Inox
Design: Hladký
Jmenovitá délka: 450 mm
Spojení bočnice s čelem: Čelní kování
Spojení bočnice se zadní stěnou: Naklapnutím (ocelová zadní stěna nebo držák zadní dřevěné stěny)
Délka horní hrany bočnice (vnitřní rozměr zásuvky): 439.8 mm
Mont.míry pro bočnice (vnitř. stěna korp. k vnější hraně dna): 17 mm
Nastavení výšky: Ano
Upevnění dna na bočnici: Zaklesnutím nebo přišroubováním
Síla dna: 16 mm