Blum Legrabox bočnice F 600mm karbonově černá matná | 770F6002S CS-M
Blum Legrabox bočnice délka 600 mm. Výška bočnice na korpusové liště 257 mm. Výška samotné bočnice je 241 mm. Barva bočnice je karbonově černá matná.
Výrobce
Blum
Kód
770F6002S.CS-M
Popis
Barevné provedení pro Blum Legrabox
Výška bočnic: F (241,0 mm)
Řešení designu: LEGRABOX pure
Materiál: Ocel
Design: Hladký
Jmenovitá délka: 600 mm
Spojení bočnice s čelem: Čelní kování
Spojení bočnice se zadní stěnou: Naklapnutím (ocelová zadní stěna nebo držák zadní dřevěné stěny)
Délka horní hrany bočnice (vnitřní rozměr zásuvky): 589.8 mm
Mont.míry pro bočnice(vnitř. stěna korp. k vnější hraně dna): 17 mm
Nastavení výšky: Ano
Upevnění dna na bočnici: Zaklesnutím nebo přišroubováním
Síla dna: 16 mm