Korpusová lišta Blum LBX Legrabox BLUMOTION S pojezd 600mm plnovýsuv 70kg | 753.6001S
Korpusová lišta Blum Legrabox BLUMOTION S pojezd 600mm plnovýsuv 70kg | 753.6001S
Vodící systém LBX Legrabox BLUMOTION S s jmenovitou délkou 600mm. Provedení je pozinkovaná ocel. Korpusova lišta je vybavena funkci BLUMOTION, tzn. tlumení dovíraní zásuvky. Dynamická nosnost korpusové lišty je 70kg.
Kód
753.6001S
Popis
- Typ vodícího systému: Korpusová lišta LEGRABOX
- Technologie pohybu: s BLUMOTION / pro TIP-ON BLUMOTION
- Dynamická nosnost: 70 mm
- jmenovitá délka: 600 mm
- Přídavné funkce navíc: BLUMOTION
- Přídavné funkce navíc: pro TIP-ON BLUMOTION
- Šířka výsuvné lišty: 32.06 mm
- Výška korpusové lišty: 47.5 mm
- Šířka korpusové lišty: 31 mm
- Rastr unašečů: 255.5 mm
- Vzdálenost (odstup) BLUMOTION a BLUMATIC: 279 mm
- Min. světlá hloubka korpusu: 603 mm