Blum Legrabox bočnice C free 500mm karbonově černá matná | 780C5002S CS-M
Blum Legrabox bočnice délka 500 mm pro skleněnou výplň. Výška bočnice na korpusové liště 191 mm. Výška samotné bočnice je 177 mm. Barva bočnice je karbonově černá matná.
Výrobce
Blum
Kód
780C5002S.CS-M
Popis
Barevné provedení pro Blum Legrabox
Výška bočnic: C (177,0 mm)
Řešení designu: LEGRABOX free
Materiál: Ocel
Design: Hladký
Jmenovitá délka: 500 mm
Spojení bočnice s čelem: Čelní kování
Spojení bočnice se zadní stěnou: Naklapnutím (ocelová zadní stěna nebo držák zadní dřevěné stěny)
Délka horní hrany bočnice (vnitřní rozměr zásuvky):: 489.4 mm
Mont.míry pro bočnice (vnitř. stěna korp. k vnější hraně dna): 17 mm
Nastavení výšky: Ano
Upevnění dna na bočnici: Zaklesnutím nebo přišroubováním
Síla dna: 16 mm