Blum Legrabox zásuvný čelní prvek ze skla vysoký pro šířku korpusu 600mm | ZE7W482G
Blum LEGRABOX výška C pure/free zásuvný čelní prvek ze skla vysoký 138mm pro šířku korpusu 600mm (18/19 mm). Barva/povrch: Čiré
Kód
ZE7W482G
- Skupina výrobků: LEGRABOX
- Šířka korpusu: 600mm
- Délka: 482mm
- Výška systému: C
- Výška: 138mm
- Materiál: Sklo
- Kvalita materiálu: Optiwhite
- Síla: 10mm