Korpusová lišta Blum LBX Legrabox TIP-ON pojezd 350mm plnovýsuv 40kg | 750.3501T
Korpusová lišta Blum Legrabox TIP-ON pojezd 350mm plnovýsuv 40kg | 750.3501T
Vodící systém LBX Legrabox TIP-ON s jmenovitou délkou 350mm. Provedení je pozinkovaná ocel. Korpusova lišta je vybavena funkci TIP-ON pro bezúchytkové otvírání. Nábytek tudíž otevřete pouhým ťuknutím na něj. Dynamická nosnost korpusové lišty je 40kg.
Kód
750.3501T
Popis
- Typ vodícího systému: LEGRABOX Korpusová lišta
- Technologie pohybu: TIP-ON
- Dynamická nosnost: 40 mm
- jmenovitá délka: 350 mm
- Přídavné funkce navíc: S TIP-ON
- Šířka výsuvné lišty: 32.06 mm
- Výška korpusové lišty: 47.5 mm
- Šířka korpusové lišty: 31 mm
- Min. světlá hloubka korpusu: 353 mm