Korpusová lišta Blum LBX Legrabox BLUMOTION S pojezd 350mm plnovýsuv 40kg | 750.3501S
Korpusová lišta Blum Legrabox BLUMOTION S pojezd 350mm plnovýsuv 40kg | 750.3501S
Vodící systém LBX Legrabox BLUMOTION S s jmenovitou délkou 350mm. Provedení je pozinkovaná ocel. Korpusova lišta je vybavena funkci BLUMOTION, tzn. tlumení dovíraní zásuvky. Dynamická nosnost korpusové lišty je 40kg.
Kód
750.3501S
Popis
- Typ vodícího systému: LEGRABOX Korpusová lišta
- Technologie pohybu: s BLUMOTION / pro TIP-ON BLUMOTION
- Dynamická nosnost: 40 mm
- jmenovitá délka: 350 mm
- Přídavné funkce navíc: BLUMOTION
- Přídavné funkce navíc: pro TIP-ON BLUMOTION
- Šířka výsuvné lišty: 32.06 mm
- Výška korpusové lišty: 47.5 mm
- Šířka korpusové lišty: 31 mm
- Rastr unašečů: 255.5 mm
- Vzdálenost (odstup) BLUMOTION a BLUMATIC: 279 mm
- Min. světlá hloubka korpusu: 353 mm