Blum Tandembox Antaro podélný reling 650mm hedvábně bílý | ZRG.587RSIC SW
Podélný reling délka 650mm pro Blum Tandenbox Antaro. Barva hedvábně bílá.
Výrobce
Blum
Kód
ZRG.587RSIC.SW
Popis
- Typ relingu: Podélný reling
- Materiál: Ocel
- Barva/povrch: Hedvábně bílá
- Barva upevnění/ pouzdra: Hedvábně bílá
- jmenovitá délka: 587 mm
- Délka: 587 mm
- Rozměr tyče: Tyč s 23 x 14 mm na průřezu
- Systémová délka vedení: 650 mm