Blum Tandembox Antaro podélný reling 500mm hedvábně bílý | ZRG.437RSIC SW
Podélný reling délka 500mm pro Blum Tandenbox Antaro. Barva hedvábně bílá.
Kód
ZRG.437RSIC.SW
- Materiál: Ocel
- Barva/povrch: Hedvábně bílá
- Barva upevnění/ pouzdra: Hedvábně bílá
- jmenovitá délka: 437 mm
- Délka: 437 mm
- Rozměr tyče: Tyč s 23 x 14 mm na průřezu
- Systémová délka vedení: 500 mm