Blum Tandembox Antaro podélný reling 450mm šedý | ZRG.387RSIC R9006
Podélný reling délka 450mm pro Blum Tandenbox Antaro. Barva RAL 9006 šedá (světlý hliník).
Výrobce
Blum
Kód
ZRG.387RSIC.R9006
Popis
- Typ relingu: Podélný reling
- Materiál: Ocel
- Barva/povrch: RAL 9006 šedá (světlý hliník)
- Barva upevnění/ pouzdra: Bílošedá
- jmenovitá délka: 387 mm
- Délka: 387 mm
- Rozměr tyče: Tyč s 23 x 14 mm na průřezu
- Systémová délka vedení: 450 mm