Blum Tandembox Antaro podélný reling 450mm hedvábně bílý | ZRG.387RSIC SW
Podélný reling délka 450mm pro Blum Tandenbox Antaro. Barva hedvábně bílá.
Kód
ZRG.387RSIC.SW
- Materiál: Ocel
- Barva/povrch: Hedvábně bílá
- Barva upevnění/ pouzdra: Hedvábně bílá
- jmenovitá délka: 387 mm
- Délka: 387 mm
- Rozměr tyče: Tyč s 23 x 14 mm na průřezu
- Systémová délka vedení: 450 mm