Blum Tandembox Antaro podélný reling 400mm hedvábně bílý | ZRG.337RSIC SW
Podélný reling délka 400mm pro Blum Tandenbox Antaro. Barva hedvábně bílá.
Výrobce
Blum
Kód
ZRG.337RSIC.SW
Popis
- Typ relingu: Podélný reling
- Materiál: Ocel
- Barva/povrch: Hedvábně bílá
- Barva upevnění/ pouzdra: Hedvábně bílá
- jmenovitá délka: 337 mm
- Délka: 337 mm
- Rozměr tyče: Tyč s 23 x 14 mm na průřezu
- Systémová délka vedení: 400 mm