Blum Tandembox Antaro podélný reling 300mm šedý | ZRG.237RSIC R9006
Podélný reling délka 300mm pro Blum Tandenbox Antaro. Barva RAL 9006 šedá (světlý hliník).
Kód
ZRG.237RSIC.R9006
- Materiál: Ocel
- Barva/povrch: RAL 9006 šedá (světlý hliník)
- Barva upevnění/ pouzdra: Bílošedá
- jmenovitá délka: 237 mm
- Délka: 237 mm
- Rozměr tyče: Tyč s 23 x 14 mm na průřezu
- Systémová délka vedení: 300 mm