Blum Tandembox Antaro podélný reling 270mm šedý | ZRG.207RSIC R9006
Podélný reling délka 270mm pro Blum Tandenbox Antaro. Barva RAL 9006 šedá (světlý hliník).
Výrobce
Blum
Kód
ZRG.207RSIC.R9006
Popis
- Typ relingu: Podélný reling
- Materiál: Ocel
- Barva/povrch: RAL 9006 šedá (světlý hliník)
- Barva upevnění/ pouzdra: Bílošedá
- jmenovitá délka: 207 mm
- Délka: 207 mm
- Rozměr tyče: Tyč s 23 x 14 mm na průřezu
- Systémová délka vedení: 270 mm