Blum Tandembox Antaro podélný reling 270mm hedvábně bílý | ZRG.207RSIC SW
Podélný reling délka 270mm pro Blum Tandenbox Antaro. Barva hedvábně bílá.
Výrobce
Blum
Kód
ZRG.207RSIC.SW
Popis
- Typ relingu: Podélný reling
- Materiál: Ocel
- Barva/povrch: Hedvábně bílá
- Barva upevnění/ pouzdra: Hedvábně bílá
- jmenovitá délka: 207 mm
- Délka: 207 mm
- Rozměr tyče: Tyč s 23 x 14 mm na průřezu
- Systémová délka vedení: 270 mm