Blum Tandembox Antaro přední díl pro vnitřní zásuvku šedý | Z31L1036A R9006
Čelní plech k tandemboxu ke zkrácení, délka 1036mm.
Výrobce
Blum
Kód
Z31L1036A.R9006
Popis
- Typ předního dílu: Pro systémy BOX (síla dna 5-16 mm)
- Výška: 97.9 mm
- Materiál: Hliník (Alu)
- Barva/povrch: RAL 9006 šedá (světlý hliník)
- Délka: 1036.3 mm
- šířka korpusu: 1200 mm
- Světlá šířka(vzd. upevn. mezi vedením/vn.hranou ramen lišty): 1168 mm