Blum Tandembox Antaro přední díl pro vnitřní zásuvku hedvábně bílý | Z31L1036A SW
Čelní plech k tandemboxu ke zkrácení, délka 1036mm. Barva hedvábně bílá.
Výrobce
Blum
Kód
Z31L1036A.SW
EAN
Dostupnost
Skladem - expedice do 24 hodin
Popis
- Typ předního dílu: Pro systémy BOX (síla dna 5-16 mm)
- Výška: 97.9 mm
- Materiál: Hliník (Alu)
- Barva/povrch: Hedvábně bílá
- Délka: 1036.3 mm
- šířka korpusu: 1200 mm
- Světlá šířka(vzd. upevn. mezi vedením/vn.hranou ramen lišty): 1168 mm