Blum Tandembox Antaro bočnice N 500mm hedvábně bílá | 378N5002SA SW
Bočnice Tandembox Antaro délka 500mm, barva hedvábně bílá. Výška bočnice na korpusové liště 82,5mm
Kód
378N5002SA.SW
- Materiál: Ocel
- Výška bočnic: N (68 mm)
- Design: A
- jmenovitá délka: 500 mm
- Spojení bočnice s čelem: ZSF čelní kování k naklapnutí s dorazovým tlumením
- Spojení bočnice se zadní stěnou: Naklapnutím (ocelová zadní stěna nebo držák zadní dřevěné stěny)
- Délka horní hrany bočnice (vnitřní rozměr zásuvky):: 490 mm
- Mont.míry pro bočnice(vnitř. stěna korp. k vnější hraně dna): 37.5 mm
- Seřízení výšky: +/- 2 mm
- Upevnění dna na bočnici: Zaklesnutím nebo přišroubováním
- Síla dna: 16 mm
- Barva bočnice: Hedvábně bílá
- Barva držáku zadní stěny: RAL 7037 prachově šedá
- Upevnění výsuvu: Ne
- Min. světlá hloubka korpusu: 503 mm