Blum Tandembox Antaro bočnice M 650mm šedá | 378M6502SA R9006
Bočnice Tandembox Antaro délka 650mm, barva R9006 šedá. Výška bočnice na korpusové liště 98,5mm.
Kód
378M6502SA.R9006
- Materiál: Ocel
- Výška bočnic: M (83 mm)
- Design: A
- jmenovitá délka: 650 mm
- Spojení bočnice s čelem: ZSF čelní kování k naklapnutí s dorazovým tlumením
- Spojení bočnice se zadní stěnou: Naklapnutím (ocelová zadní stěna nebo držák zadní dřevěné stěny)
- Délka horní hrany bočnice (vnitřní rozměr zásuvky):: 640 mm
- Mont.míry pro bočnice(vnitř. stěna korp. k vnější hraně dna): 37.5 mm
- Seřízení výšky: +/- 2 mm
- Upevnění dna na bočnici: Zaklesnutím nebo přišroubováním
- Síla dna: 16 mm
- Upevnění výsuvu: Ne
- Min. světlá hloubka korpusu: 653 mm