Blum Tandembox Antaro bočnice K 550mm šedá | 378K5502SA R9006
Bočnice Tandembox Antaro délka 550mm, barva R9006 šedá. Výška bočnice na korpusové liště 130,5mm.
Výrobce
Blum
Kód
378K5502SA.R9006
Popis
Zásuvka (šuplík) dále sestavuje z pojezdu / korpusové lišty, čelního kování a držáků zad.
- Typ výsuvu: Bočnice TANDEMBOX
- Materiál: Ocel
- Výška bočnic: K (115 mm)
- Design: A
- jmenovitá délka: 550 mm
- Spojení bočnice s čelem: ZSF čelní kování k naklapnutí s dorazovým tlumením
- Spojení bočnice se zadní stěnou: Naklapnutím (ocelová zadní stěna nebo držák zadní dřevěné stěny)
- Délka horní hrany bočnice (vnitřní rozměr zásuvky):: 540 mm
- Mont.míry pro bočnice(vnitř. stěna korp. k vnější hraně dna): 37.5 mm
- Seřízení výšky: +/- 2 mm
- Upevnění dna na bočnici: Zaklesnutím nebo přišroubováním
- Síla dna: 16 mm
- Barva bočnice: RAL 9006 šedá (světlý hliník)
- Barva držáku zadní stěny: RAL 7037 prachově šedá
- Upevnění výsuvu: Ne
- Min. světlá hloubka korpusu: 553 mm