Blum Tandembox Antaro bočnice K 400mm hedvábně bílá | 378K4002SA SW
Bočnice Tandembox Antaro délka 400mm, barva hedvábně bílá. Výška bočnice na korpusové liště 130,5mm.
Výrobce
Blum
Kód
378K4002SA.SW
Popis
Zásuvka (šuplík) dále sestavuje z pojezdu / korpusové lišty, čelního kování a držáků zad.
- Typ výsuvu: Bočnice TANDEMBOX
- Materiál: Ocel
- Výška bočnic: K (115 mm)
- Design: A
- jmenovitá délka: 400 mm
- Spojení bočnice s čelem: ZSF čelní kování k naklapnutí s dorazovým tlumením
- Spojení bočnice se zadní stěnou: Naklapnutím (ocelová zadní stěna nebo držák zadní dřevěné stěny)
- Délka horní hrany bočnice (vnitřní rozměr zásuvky):: 390 mm
- Mont.míry pro bočnice(vnitř. stěna korp. k vnější hraně dna): 37.5 mm
- Seřízení výšky: +/- 2 mm
- Upevnění dna na bočnici: Zaklesnutím nebo přišroubováním
- Síla dna: 16 mm
- Barva bočnice: Hedvábně bílá
- Barva držáku zadní stěny: RAL 7037 prachově šedá
- Upevnění výsuvu: Ne
- Min. světlá hloubka korpusu: 403 mm