Blum ORGA-LINE sada vyjímatelných misek, pro TANDEMBOX zásuvku 550mm | ZSI.550BI3
Blum ORGA-LINE sada vyjímatelných misek, pro TANDEMBOX zásuvku jmenovité délky 550mm. V provedení z broušeného nerezu a plastu.
Výrobce
Blum
Kód
ZSI.550BI3
EAN
Hmotnost
2 kg
Popis
Jmenovitá délka: 550 mm
Šířka korpusu: 400 mm
Délka: 524 mm
Min. šířka: 280 mm
Maximální šířka: 280 mm
Výška: 64.2 mm