Blum ORGA-LINE sada vyjímatelných misek, pro TANDEMBOX zásuvku 500mm | ZSI.500MI3
Blum ORGA-LINE sada vyjímatelných misek, pro TANDEMBOX zásuvku jmenovité délky 500mm. V provedení z broušeného nerezu a plastu.
Kód
ZSI.500MI3
EAN
Hmotnost
2,15 kg
Dostupnost
Dodání do 1 měsíce
Naše cena s DPH
Naše cena bez DPH
Popis
Jmenovitá délka: 500 mm
Šířka korpusu: 450 mm
Délka: 474 mm
Min. šířka: 297 mm
Výška: 64.2 mm