Blum ORGA-LINE sada vyjímatelných misek, pro TANDEMBOX zásuvku 500mm | ZSI.500BI3
Blum ORGA-LINE sada vyjímatelných misek, pro TANDEMBOX zásuvku jmenovité délky 500mm. V provedení z broušeného nerezu a plastu.
Kód
ZSI.500BI3
EAN
Hmotnost
1,9 kg
Popis
Jmenovitá délka: 500 mm
Šířka korpusu: 400 mm
Délka: 474 mm
Min. šířka: 280 mm
Maximální šířka: 280 mm
Výška: 64.2 mm