Blum ORGA-LINE sada rozdělovníků, pro TANDEMBOX zásuvku 550mm | ZSI.550FI2N
Blum ORGA-LINE sada rozdělovníků, pro TANDEMBOX zásuvku jmenovité délky 550mm. V provedení z broušeného nerezu a plastu.
Výrobce
Blum
Kód
ZSI.550FI2N
EAN
Hmotnost
0,91 kg
Popis
Jmenovitá délka: 550 mm
Šířka korpusu: 350 mm
Délka: 524 mm
Min. šířka: 193.9 mm
Výška: 64.2 mm