Blum ORGA-LINE sada rozdělovníků, pro TANDEMBOX zásuvku 500mm | ZSI.500FI3
Blum ORGA-LINE sada rozdělovníků, pro TANDEMBOX zásuvku jmenovité délky 500mm. V provedení z broušeného nerezu a plastu.
Kód
ZSI.500FI3
EAN
Hmotnost
1,18 kg
Popis
Jmenovitá délka: 500 mm
Šířka korpusu: 400 mm
Délka: 474 mm
Min. šířka: 291 mm
Výška: 64.2 mm