Blum ORGA-LINE sada rozdělovníků, pro TANDEMBOX zásuvku 500mm | ZSI.500FI2N
Blum ORGA-LINE sada rozdělovníků, pro TANDEMBOX zásuvku jmenovité délky 500mm. V provedení z broušeného nerezu a plastu.
Kód
ZSI.500FI2N
EAN
Hmotnost
0,86 kg
Popis
Jmenovitá délka: 500 mm
Šířka korpusu: 350 mm
Délka: 474 mm
Min. šířka: 194 mm
Výška: 64.2 mm