Blum ORGA-LINE sada rozdělovníků, pro TANDEMBOX zásuvku 450mm | ZSI.450FI2N
Blum ORGA-LINE sada rozdělovníků, pro TANDEMBOX zásuvku jmenovité délky 450mm. V provedení z broušeného nerezu a plastu.
Výrobce
Blum
Kód
ZSI.450FI2N
EAN
Hmotnost
0,8 kg
Popis
Jmenovitá délka: 450 mm
Šířka korpusu: 350 mm
Délka: 424 mm
Min. šířka: 194 mm
Výška: 64.2 mm