Blum Legrabox bočnice M 500mm inox nerez | 770M5002I INGL
Blum Legrabox bočnice délka 500 mm. Výška bočnice na korpusové liště 106 mm. Výška samotné bočnice je 90,5 mm. Barva bočnice je inox podélně broušená lakovaná.
Výrobce
Blum
Kód
770M5002I.INGL
Popis
Barevné provedení pro Blum Legrabox
Výška bočnic: M (90,5 mm)
Materiál: Inox
Design: Hladký
Jmenovitá délka: 500 mm
Spojení bočnice s čelem: Čelní kování
Spojení bočnice se zadní stěnou: Naklapnutím (ocelová zadní stěna nebo držák zadní dřevěné stěny)
Délka horní hrany bočnice (vnitřní rozměr zásuvky): 489.8 mm
Mont.míry pro bočnice(vnitř. stěna korp. k vnější hraně dna): 17 mm
Nastavení výšky: Ano
Upevnění dna na bočnici: Zaklesnutím nebo přišroubováním
Síla dna: 16 mm