Blum Legrabox bočnice M 400mm hedvábně bílá matná | 770M4002S SW-M
Blum Legrabox bočnice délka 400 mm. Výška bočnice na korpusové liště 106 mm. Výška samotné bočnice je 90,5 mm. Barva bočnice je hedvábně bílá matná.
Výrobce
Blum
Kód
770M4002S.SW-M
Popis
Barevné provedení pro Blum Legrabox
Výška bočnic: M (90,5 mm)
Materiál: Ocel
Design: Hladký
Jmenovitá délka: 400 mm
Spojení bočnice s čelem: Čelní kování
Spojení bočnice se zadní stěnou: Naklapnutím (ocelová zadní stěna nebo držák zadní dřevěné stěny)
Délka horní hrany bočnice (vnitřní rozměr zásuvky): 389.8 mm
Mont.míry pro bočnice(vnitř. stěna korp. k vnější hraně dna): 17 mm
Nastavení výšky: Ano
Upevnění dna na bočnici: Zaklesnutím nebo přišroubováním
Síla dna: 16 mm