Blum Legrabox bočnice M 270mm orion šedá matná | 770M2702S OG-M
Blum Legrabox bočnice délka 270 mm. Výška bočnice na korpusové liště 104 mm. Výška samotné bočnice je 90,5 mm. Barva bočnice je orion šedá matná.
Kód
770M2702S.OG-M
Popis
Barevné provedení pro Blum Legrabox
Výška bočnic: M (90,5 mm)
Materiál: Ocel
Design: Hladký
Jmenovitá délka: 270 mm
Spojení bočnice s čelem: Čelní kování
Spojení bočnice se zadní stěnou: Naklapnutím (ocelová zadní stěna nebo držák zadní dřevěné stěny)
Délka horní hrany bočnice (vnitřní rozměr zásuvky): 259.8 mm
Mont.míry pro bočnice(vnitř. stěna korp. k vnější hraně dna): 17 mm
Nastavení výšky: Ano
Upevnění dna na bočnici: Zaklesnutím nebo přišroubováním
Síla dna: 16 mm