Blum Legrabox bočnice K 400mm orion šedá matná | 770K4002S OG-M
Blum Legrabox bočnice délka 400 mm. Výška bočnice na korpusové liště 144 mm. Výška samotné bočnice je 128,5 mm. Barva bočnice je orion šedá matná.
Výrobce
Blum
Kód
770K4002S.OG-M
Popis
Barevné provedení pro Blum Legrabox
Výška bočnic: K (128,5 mm)
Materiál: Ocel
Design: Hladký
Jmenovitá délka: 400 mm
Spojení bočnice s čelem: Čelní kování
Spojení bočnice se zadní stěnou: Naklapnutím (ocelová zadní stěna nebo držák zadní dřevěné stěny)
Délka horní hrany bočnice (vnitřní rozměr zásuvky): 389.8 mm
Mont.míry pro bočnice (vnitř. stěna korp. k vnější hraně dna): 17 mm
Nastavení výšky: Ano
Upevnění dna na bočnici: Zaklesnutím nebo přišroubováním
Síla dna: 16 mm