Blum CLIP křížová montážní podložka výška 17,5 mm | 175H7190
Blum clip křížová montážní podložka výška 17,5mm zvýšení 9mm
Výrobce
Blum
Kód
175H7190
Popis
- Zvýšení 9 mm
- Montáž vruty průměr 3.5 a průměr 4 mm
- S výškovým nastavením ± 2 mm
- Doporučená délka vrutů 17 mm