Blum CLIP závěs 100° pro naložené dveře INSERTA | 71M2590B
Úhel otevření: 100°
Zalomení: Naložené dveře
Upevnění misky: INSERTA
Materiál misky: Ocelová miska
Zavírací mechanizmus: S pružinou
Seřízení do stran: +/- 2 mm
Nastavení hloubky: + 3/- 1 mm, S vrutem
Výrobce
Blum
Kód
71M2590B
EAN
Hmotnost
0,09 kg
Dostupnost
Skladem - expedice do 24 hodin
Popis
Druh použití: Standardní závěs
Zalomení: Naložené dveře
Úhel otevření: 100°
Varianty závěsu pro BLUMOTION 973A
Typ krytky 90M2503
Typ krytky 70.1553
Materiál misky: Ocelová miska
Povrch misky: Poniklované
Upevnění misky: INSERTA
Šířka planžety: 65 mm
Délka planžety: 23 mm
Výška planžety: 7 mm
Průměr vrtání pro misku: 35 mm
Průměr upevňovacích otvorů: 8 mm
Vzdálenost mezi otvory: 45 mm
Mimostřednost otvorů pro upevnění vzhledem k otvoru pro misku: 9.5 mm
Hloubka vrtání misky: 11 mm
Minimální hloubka vyvrtání: 3 mm
Maximální hloubka vyvrtání: 6 mm
Materiál raménka: Ocel
Povrch raménka: Poniklované
Kolizní rozměr (výška raménka): 20 mm
Fixní rozměr/nastavení z výroby: 11 mm
Způsob stranového seřízení: S vrutem
Seřízení do stran: +/- 2 mm
Způsob hloubkového seřízení: S vrutem
Nastavení hloubky: + 3/- 1 mm
Štěrbina dveří: 1.2 mm